Налаштування Екранного часу для члена родини на iPhone
Екранний час дає вам змогу дізнатися, як члени вашої родини використовують свої пристрої, щоб ви змогли впорядкувати час, який вони витрачають за ними. Ви можете налаштувати Екранний час для члена родини на його пристрої. Або ж, якщо ви налаштували Сімейний доступ, то можете налаштувати Екранний час для члена родини за допомогою Сімейного доступу на вашому пристрої. Див. розділ Налаштування Екранного часу для членів родини на iPhone і статтю Служби підтримки Apple Функція «Сімейний доступ» та ідентифікатор Apple ID для дитини.
Установлення перерви та лімітів програм на пристрої члена родини
На пристрої члена родини перейдіть у меню «Параметри» > «Екранний час».
Торкніть «Увімкнути Екранний час» і «Продовжити», а потім — «Це iPhone моєї дитини».
Щоб запланувати перерву для члена родини (час без екрана), введіть час початку та завершення, а потім торкніть «Задати перерву».
Щоб установити обмеження на категорії програм, якими ви хочете керувати для члена вашої родини (наприклад, ігри чи соціальні мережі), виберіть категорії.
Щоб переглянути всі категорії, торкніть «Показати всі категорії».
Торкніть «Задати», введіть інтервал часу, а потім торкніть «Задати ліміт програм».
Торкніть «Продовжити», а потім введіть код допуску Екранного часу для керування параметрами Екранного часу члена родини.
Установлення лімітів спілкування на пристрої члена родини
На iOS 13.3, iPadOS 13.3 або пізніших версій можна блокувати вхідний і вихідний зв’язок на пристрої члена родини, зокрема телефонні виклики, виклики FaceTime і повідомлення від певних контактів як на весь час, так і на певний період.
Якщо ви досі не ввімкнули Контакти в iCloud на пристрої члена родини, перейдіть у меню «Параметри» > [ім’я дитини] > iCloud, а потім увімкніть «Контакти».
Примітка. Ви можете керувати спілкуванням членів своєї родини, лише якщо вони використовують Контакти в iCloud.
На пристрої члена родини перейдіть до Параметрів > Екранний час.
Якщо ви досі не ввімкнули Екранний час, торкніть «Увімкнути Екранний час», а потім — «Продовжити» й «Це iPhone моєї дитини».
Торкніть «Ліміти спілкування», а потім виконайте будь-які з таких дій:
Обмеження спілкування на весь час. Торкніть «Під час екранного часу», а потім виберіть «Тільки контакти», «Контакти і групи принаймні з одним контактом» або «Усі».
Обмеження спілкування протягом перерви. Торкніть «Протягом перерви». Опцію, вибрану для параметра «Під час екранного часу», уже встановлено. Це налаштування можна змінити на «Конкретні контакти».
Якщо вибрано «Конкретні контакти», тоді торкніть «Обрати з Моїх контактів» або «Додати новий контакт», щоб вибрати осіб, спілкування з якими ви хочете дозволити протягом перерви.
Керування контактами дитини. Якщо ви використовуєте Сімейний доступ, то можете переглянути, змінити або видалити контакти своєї дитини. Торкніть «Керування контактами [ім’я дитини]».
Якщо ваша дитина вже має контакти в iCloud, то отримає сповіщення на своєму пристрої з проханням затвердити запит на керування ними. Якщо в неї немає контактів, то їй не надійде сповіщення, і ви можете відразу додавати контакти.
Коли ви почнете керувати контактами своєї дитини, під параметром «Керування контактами [ім’я дитини]» з’явиться новий рядок, у якому відображатиметься кількість наявних контактів у вашої дитини. Торкніть рядок, щоб переглянути чи змінити контакти.
Надання дозволу на змінювання контактів. Торкніть «Змінення контактів», щоб вимкнути цю опцію та заборонити своїй дитині змінювати свої контакти.
Вимкнувши змінювання контактів та обмеживши спілкування лише контактами на весь час, ви зможете контролювати, з ким може спілкуватися ваша дитина та коли з нею можна зв’язатися.
Якщо особа, наразі заблокована вашими параметрами Лімітів спілкування, спробує викликати члена вашої родини (по телефону чи за допомогою FaceTime) або надіслати йому повідомлення, виклик не пройде.
Якщо член вашої родини спробує викликати чи надіслати повідомлення особі, наразі заблокованій вашими параметрами Лімітів спілкування, ім’я чи номер одержувача буде позначено червоним та іконкою пісочного годинника, а виклик не пройде. Якщо ліміт застосовується лише до перерви, член родини отримає повідомлення про Часовий ліміт і зможе поновити спілкування з контактом після завершення перерви.
Щоб дозволити члену родини спілкуватися з контактами, заблокованими параметрами Лімітів спілкування, змініть параметри, виконавши наведені вище кроки.
Вибір постійно дозволених програм на пристрої члена родини
Ви можете вибрати, які програми член родини може використовувати в будь-який час.
На пристрої члена родини перейдіть до Параметрів > Екранний час.
Якщо ви досі не ввімкнули Екранний час, торкніть «Увімкнути Екранний час», а потім — «Продовжити» й «Це iPhone моєї дитини».
Торкніть «Завжди дозволено», а потім торкніть або , щоб додати чи вилучити програму зі списку.
Примітка. Якщо члену родини потрібні програми, пов’язані зі здоров’ям або спеціальними можливостями, переконайтеся, що їх наведено в списку дозволених програм. Якщо програму «Повідомлення» дозволено використовувати не завжди, член родини може не мати змогу надсилати або отримувати повідомлення (зокрема, на екстрені номери й екстреним контактам) під час указаної перерви або після завершення ліміту на використання програми.
Установлення обмежень контенту та приватності на пристрої члена родини
Ви можете гарантувати, що контент на пристрої члена вашої родини відповідає його віку, обмеживши рейтинги відвертості в розділі «Контент і приватність».
На пристрої члена родини перейдіть до Параметрів > Екранний час.
Якщо ви досі не ввімкнули Екранний час, торкніть «Увімкнути Екранний час», а потім — «Продовжити» й «Це iPhone моєї дитини».
Торкніть «Контент і приватність», а потім увімкніть «Контент і приватність».
Виберіть певні опції контенту та приватності, а потім торкніть .
Додавання чи змінення параметрів Екранного часу для члена родини пізніше
Щоб додати чи змінити параметри Екранного часу для члена родини пізніше, виконайте дії, описані в розділі Налаштування Екранного часу для власних потреб на iPhone.
Важливо! Якщо ви налаштували Екранний час на пристрої члена родини (а не через Сімейний доступ) і забули код допуску до Екранного часу, ви можете використати свій Apple ID, щоб скинути його. Однак якщо ви налаштували Екранний час для члена родини на вашому пристрої через Сімейний доступ і забули свій код допуску до Екранного часу, потрібно скинути його на своєму пристрої за допомогою коду допуску до пристрою, Touch ID або Face ID.