1924. gadā pāris pārcēlās uz Holivudu. K. Geibls strādāja kino par statistu, piedalīdamies arī filmās “Jautrā atraitne” (The Merry Widow, režisors Ērihs fon Štroheims, Erich von Stroheim, 1925) un “Plastmasas laikmets” (The Plastic Age, 1925, režisors Veslijs Raglzs, Wesley Ruggles). Vīlies lomu piedāvājumā, viņš atgriezās teātrī, un uz skatuves dēļiem sākās K. Geibla – vīrišķības ideāla stāsts. Brodvejā viņš izbaudīja arī teātra kritiķu komplimentus, kas izcēla aktiera fiziskos dotumus, enerģiju un harismu, uz ko arī balstīta viņa tālākā karjera.
1930. gadā šķīries, K. Geibls apprecējās ar Teksasas augstākās sabiedrības dāmu Mariju Frenklinu Prentisu Lūkasu Lengemu (Maria Franklin Prentiss Lucas Langham), un pāris pārcēlās uz Losandželosu. K. Geibls noslēdza līgumu ar studiju Pathe Pictures un debitēja skaņu kino ar antivaroņa lomu mazbudžeta vesternā “Krāsainais tuksnesis” (The Painted Desert, režisors Hovards Higinss, Howard Higgin). Pēc kinoprovēm Warner Bros. studijā producents Derils F. Zanuks (Darryl F. Zanuck) izteica vienu no amizantākajām frāzēm kino vēsturē: “Viņa ausis ir par lielu, un viņš izskatās pēc pērtiķa.” K. Geibls pievienojās MGM (Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.) saimei.
MGM meklēja jaunas zvaigznes, K. Geibls atbilda visiem parametriem, un studijas publicitātes menedžeris viņu nodēvēja par malkascirtēju vakara uzvalkā. K. Geibls spēlēja ar studijas lielākajām zvaigznēm, piemēram, ar Džoanu Krofordu (Joan Crawford; filma “Dejojiet, muļķi, dejojiet”, Dance, Fools, Dance, režisors Harijs Bomonts, Harry Beaumont, 1931; tā bija pirmā no astoņām filmām, kurā viņi spēlē kopā), Normu Šīreri (Norma Shearer, “Brīvā dvēsele”, A Free Soul, režisors Klerenss Brauns, Clarence Brown, 1931) un Grētu Garbo (“Sūzena Lenoksa”, Susan Lenox (Her Fall and Rise), režisors Roberts Z. Leonards, Robert Z. Leonard, 1931). Fanu vēstules, ko saņēma MGM, liecināja, ka jauna zvaigzne ir dzimusi.
Tandēmā ar Džīnu Hārlovu (Jean Harlow) K. Geibls spēlēja sešās filmās, slavenākā ir “Sarkanie putekļi (Red Dust, režisors Viktors Flemings, Victor Fleming, 1932), un abu savstarpējā ķīmija ideāli iederējās kaislībām bagātos kinostāstos. Ar lomu “Sarkanajos putekļos” K. Geibls kļuva par studijas slavenāko aktieri, un atbilstoši jaunajam statusam mainījās aktiera ambīcijas. Pēc domstarpībām par piedāvātajām lomām K. Geiblu izīrēja studijai Columbia – viņš piekrita spēlēt Frenka Kapras (Frank Capra) romantiskajā komēdijā “Tas notika kādā naktī” (It Happened One Night, 1934) ar Klodeti Kolbēru (Claudette Colbert) galvenajā sieviešu lomā. Tā kļuva par pirmo filmu, kas saņēma piecas galvenās “Oskara” (Oscar) balvas: kā labākā filma, par režiju, scenāriju un galveno lomu atveidotājiem. K. Geibla varoņa garderobe – iztrūkstošs apakškrekls – atstāja milzīgu ietekmi uz vīriešu veļas tirdzniecību, bet smalkās ūsiņas kļuva par modes kliedzienu, ko kopēja miljoniem vīriešu visā pasaulē.
No 1934. līdz 1942. gadam K. Geibls bija viens no ienesīgākajiem un populārākajiem Holivudas aktieriem. K. Geibls karjeras laikā spēlējis ar lielākajām zvaigznēm – ar Mirnu Loju (Myrna Loy, astoņas filmas), Lanu Tērneri (Lana Turner, četras filmas), Rozalindu Raselu (Rosalind Russell), Barbaru Stenviku (Barbara Stanwyck), Grīru Gārsoni (Greer Garson), Deboru Kerru (Deborah Kerr), Džīnu Tīrniju (Gene Tierney).